• english
  • françs
  • deutsch

Ultimele stiri

Esti candidat?

Completeaza formularul de aplicare acum!

» for CVro click here
» for CVen click here

Stiri prin e-mail

 E-mail-Adresse:

Publicitate

Job title : AJUTOR BUCATAR pentru restaurant din Germania

Options
red cross
Domain of work - Hospitality&Catering
Work place location - Deutschland(Toate orasele)
Experience required - 0 luni
Work programme - 8 ore/zi; 6 zile/saptamana
Deadline for accepting candidates' CVs - 30/07/2013

REQUIREMENTS
No. of jobs/vacancies : 1
Languages required : Engleza (Intermediate)
Age required : 18 - 40 ani
Education level required :
Job description / responsabilities : DESCRIERE:
Restaurant din GERMANIA selecteaza URGENT AJUTOR BUCATAR.

Principalele RESPONSABILITATI:

- taierea si pregatirea ingredientelor pentru mancare;
- curatarea si taierea materiilor prime;
- pregatirea/gatirea felurilor simple de mancare;
- curatarea veselelor de bucatarie si a ustensilelor;
- curatarea si realizarea ordinii pe tejghele, in camara si camera frigorifica;
- depozitarea pe rafturi a produseler alimentare;
- mentinerea curateniei in bucatarie si in restaurant;
- precum si orice alte activitati pe care le considera angajatorul necesare pentru buna desfasurare a activitatii restaurantului.
If the job requires any autorization / qualification, please mention :
Job requirement :
CERINTE:

- cunostinte de limba germana la nivel mediu/avansat;
- se cere diploma de bucatar;
- experienta de minim 6-12 luni pe pozitia dorita;
- persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si la program prelungit;
- comunicativa, zambitoare, profesionista si politicoasa cu clientii si cu colegii.
Work programme : 8 ore/zi; 6 zile/saptamana

OFFERS :
Salary / Wages : 800 - 900 EUR / Monat
Duration of employment contract : 12 luni
Transport offered (from employee's country to the employer's country) : nein
Accomodation offered : ja
Meal provided : ja
The date when the employee should start work : 30/07/2013
Other advantages offered by employer : SE OFERA:

- contract legal de munca pe 6 luni cu posibilitate de extindere;
- salariul: 800 - 900 Euro/luna (in functie de profil);
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurarile sociale sunt platite de catre angajator;
- monitorizare pe toata perioada contractului;
- plecare URGENTA.

OTHER DETAILS :
COSTUL PROGRAMULUI:

- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar;
- 360 EURO - Comision (se achita la semnarea ofertei de munca).
- Biletul de avion.

Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii:
Telefoane: 0268-311547, 0368-412996
fax: 0268-326136
Email: info@bancadejoburi.ro
Website: www.bancadejoburi.ro