• english
  • romana
  • françs
  • deutsch

Ultimele stiri

Esti candidat?

Completeaza formularul de aplicare acum!

» for CVro click here
» for CVen click here

Stiri prin e-mail

 E-mail-Adresse:

Publicitate

Job title : FARA COMISION! PERSONAL pentru DEPOZITUL unei companii de instalatii termico sanitare din UK

Options
red cross
Domain of work - Construction/Architecture
Work place location - UK(Toate orasele)
Experience required - 0 luni
Work programme - 9 ore/zi; 6 zile/saptamana
Deadline for accepting candidates' CVs - 30/10/2013

REQUIREMENTS
No. of jobs/vacancies : 5
Languages required : Engleza (Intermediate)
Age required : 18 - 40 ani
Education level required :
Job description / responsabilities : NU SE PERCEP COMISIOANE DE MEDIERE PENTRU ACEST PROGRAM DE MUNCA.

DESCRIERE:
FARA COMISION! Selectam URGENT PERSONAL pentru DEPOZITUL unei companii de instalatii termico sanitare din UK

Principalele responsabilitati
- persoanele selectate trebuie sa incarce si sa descarce rumegus;
- sa mentina echipamentele din depozit curate si in stare de functionare;
- sa pastreze curatenia din depozit;
- precum si alte responsabilitati cerute de angajator.
If the job requires any autorization / qualification, please mention :
Job requirement : CERINTE:
- persoanele selectate trebuie sa aiba o atitudine buna;
- sa respecte colegii de munca si superiorii;
- se cere cunoasterea limbii engleze la nivel minim conversational;
- detinerea permisului de conducere;
- disponibilitatea de a lucra ore suplimentare.
Work programme : 9 ore/zi; 6 zile/saptamana

OFFERS :
Salary / Wages : 880 GBP / Monat
Duration of employment contract : 12 luni
Transport offered (from employee's country to the employer's country) : nein
Accomodation offered : ja
Meal provided : ja
The date when the employee should start work : 30/10/2013
Other advantages offered by employer : SE OFERA:

- contract legal pe minim 12 luni;
- 5,50 GBP/ora (se castiga aproximativ 880 GBP/luna in functie de orele lucrate);
- minim 40 ore/saptamana;
- 5-6 zile/saptamana;
- cazarea se ofera GRATUIT de catre companie;
- inceperea muncii imediate.

OTHER DETAILS :
COSTURI PROGRAM:

Pentru a putea sa incepi munca legal in domeniul instalatiilor, trebuie sa parcurgi urmatorii pasi si sa achiti urmatoarele tarife:

A) Taxele catre agentia noastra:
- Taxa de procesare a dosarului : 700 RON - se plateste la semnarea contractului de mediere.
- Taxa de mediere: NU SE PERCEPE NICIO TAXA DE MEDIERE - COST 0.

B) Biletul de avion din Romania in ANGLIA se plateste de catre candidat.

C) Alte costuri suportate de candidat:
- Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu.

Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii:
Telefoane: 0268-311547, 0368-412996
fax: 0268-326136
Email: info@bancadejoburi.ro
Website: www.bancadejoburi.ro