• english
  • romana
  • françs
  • deutsch

Ultimele stiri

Esti candidat?

Completeaza formularul de aplicare acum!

» for CVro click here
» for CVen click here

Stiri prin e-mail

 E-mail-Adresse:

Publicitate

Job title : Recrutam personal calificat pentru DANEMARCA: ELECTRICIENI, SUDORI, INSTALATORI (termo, apa, gaz)!

Options
red cross
Domain of work - Industrial
Work place location - Denmark(Copenhaga, Nakskov, Alborg, Esbjaerg etc)
Experience required - 24 luni
Work programme - 8 ore/zi, 6 zile/saptamana
Deadline for accepting candidates' CVs - 25/06/2010

REQUIREMENTS
No. of jobs/vacancies : 10
Languages required : Engleza (Intermediate)
Age required : 20 - 45 ani
Education level required : -
Job description / responsabilities : Responsabilitati sudori:
- sa pregateasca suprafetele de sudat, sa le niveleze, sa fixeze si sa trateze metalele de sudat, sa regleze si sa fixeze echipamentul de sudura, sa verifice rezistenta sudurii, sa asambleze si sa preseze piesele de sudat, sa taie materialele metalice cu oxigen, plasma sau laser (manual sau cu masini de taiat), sa sudeze, sa finiseze si sa imbine partile diferitelor constructii din metal sau aliaje de metal cu sudura cu arc electric sau sudura gaz prin diferite procedee, sa finiseze partile sudate, sa le curete si sa le testeze calitatea.
Responsabilitati instalator: sa taie, sa indoaie si sa sudeze tevile, sa taie capetele acestora, sa dea gauri pentru tevile care trec prin pereti, sa instaleze, sa inlocuiasca si sa repare tevaria, imbinarile si garniturile acestora (de exemplu, racorduri, valve, cazi de baie, vase de toaleta, instalatii de gaz etc.) in locuinte si in alte cladiri, sa instaleze si sa regleze instalatiile de gaz, sa repare si sa intretina aceste instalatii, sa verifice presiunea si scurgerile de gaze prin metode de testare specifice, sa instaleze, sa repare si sa intretina sistemele si echipamentele de service de la uzinele si laboratoarele chimice etc.
Responsabilitati electrician:
-fixarea, reglarea, testarea si repararea masinilor electrice, instrumentelor si echipamentelor cum sunt motoare si transformatoare, repararea si testarea bunurilor de consum (aparate de cafea, mixere, cuptoare electrice), instalarea si activarea camerelor de control si a statiilor de control dotate cu circuite electrice, testarea si activarea diferitelor parti ale vehiculelor rutiere si pe sine, masurarea si testarea masinilor electrice, a instrumentelor si echipamentelor, a ansamblelor.
If the job requires any autorization / qualification, please mention : Calificare in domeniu.
Job requirement : Se cauta:
- barbati
- cu varsta intre 20-45 ani
- avand certificare de sudura (electric, argon, CO2, autogen, altele)
- avand calificare ca instalator, electrician.
- vand experienta in domeniu de minim 24 luni
Work programme : 8 ore/zi, 6 zile/saptamana

OFFERS :
Salary / Wages : 1300 euro net / luna
Duration of employment contract : 6 luni
Transport offered (from employee's country to the employer's country) : nein
Accomodation offered : ja
Meal provided : ja
The date when the employee should start work : 25/06/2010
Other advantages offered by employer : Cazarea, masa si asigurarile sociale sunt platite de catre angajator.
Contract legal de munca.

OTHER DETAILS :
Pentru a fi luat in considerare pentru aceasta pozitie va rugam sa va completati si sa va depuneti CV-ul in limba engleza in formatul de pe site-ul www.danfil-jobs.com(nu sunt luate in considerare CV-urile incomplete (treceti toata experienta de munca, indiferent daca este sau nu relevanta postului pentru care aplicati) si/sau fara poza). In cazul in care ati fost preselectat, veti fi contactat de catre un reprezentant al agentiei noastre pentru a va informa ce pasi aveti de parcurs pentru obtinerea jobului. CV-urile fara poze nu sunt luate in considerare.