• english
  • romana
  • françs
  • deutsch

Ultimele stiri

Esti candidat?

Completeaza formularul de aplicare acum!

» for CVro click here
» for CVen click here

Stiri prin e-mail

 Courriel:

Publicitate

Job title : HOTELURI de 5* din CIPRU selecteaza OSPATARI/OSPATARITE

Options
red cross
Domain of work - Hospitality&Catering
Work place location - Cyprus(Cipru)
Experience required - 6 luni
Work programme - 9 ore/zi, 6 zile/saptamana
Deadline for accepting candidates' CVs - 30/10/2013

REQUIREMENTS
No. of jobs/vacancies : 15
Languages required : Engleza (Good)
Age required : 18 - 35 ani
Education level required : Liceu
Job description / responsabilities : DESCRIERE PROGRAM:

Pozitiile scoase la concurs sunt: cameriste, ospatari, barmani, ajutori bucatar, majordomi, spalatori vase, spalatori rufe, gradinari, ingrijitori piscine, cosmeticiene, maseuri, manichiuriste, pedichiuriste, coafeze, etc.

Responsabilitati:
- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- transmiterea comenzilor la bucatarie / bar;
- servirea clientilor;
- debarasarea mesei;
- mentinerea curateniei in restaurant;
- precum si alte activitati cerute de catre angajator.

SE OFERA:

- contract legal de munca pe 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- salariul: 550-700 EURO NET/luna + tips-uri;
- programul de lucru: 9-10 ore/zi, 6 zile/saptamana;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA (3 mese/zi);
- asigurari sociale platite de catre angajator;
- plecare urgenta.
If the job requires any autorization / qualification, please mention :
Job requirement : - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj pentru a obtine un castig mai mare pe luna (greaca, rusa, germana);
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoana trebuie sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.
Work programme : 9 ore/zi, 6 zile/saptamana

OFFERS :
Salary / Wages : 550 - 700 EUR / mois
Duration of employment contract : 6 luni
Transport offered (from employee's country to the employer's country) : nu
Accomodation offered : da
Meal provided : da
The date when the employee should start work : 30/10/2013
Other advantages offered by employer :

OTHER DETAILS :
Acte necesare pt. inscriere:
- CV in engleza (se poate completa online pe site-ul nostru);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office;
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

COSTUL PROGRAMULUI:

A) Taxa de procesare a dosarului : 300 RON - se plateste la inscrierea candidatului.

B) Taxa de mediere - 360 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.

C) Biletul de avion.

Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii:

Telefoane: 0268-311547, 0368-412996
Website: www.bancadejoburi.ro
Str. Zizinului, nr. 38 - Brasov;