• english
  • romana
  • françs
  • deutsch

Ultimele stiri

Esti candidat?

Completeaza formularul de aplicare acum!

» for CVro click here
» for CVen click here

Stiri prin e-mail

 Courriel:

Publicitate

Job title : Selectam un CUPLU pentru o pensiune din Messina!

Options
red cross
Domain of work - Hospitality&Catering
Work place location - Italy(Messina)
Experience required - 0 luni
Work programme - 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana
Deadline for accepting candidates' CVs - 30/07/2013

REQUIREMENTS
No. of jobs/vacancies : 2
Languages required :
Age required : 18 - 45 ani
Education level required :
Job description / responsabilities : DESCRIERE:

PENSIUNE din ITALIA - Messina selecteaza URGENT un cuplu!

Principalele RESPONSABILITATI:

Persoanele selectate trebuie sa fie oameni simpli de la tara, deoarece domnul va trebui sa ingrijeasca animalele (10 porci, gaini, iepuri) si sa curete terasa, piscina, curtea;
Doamna va face curatenie in camere (pensiunea are 10 camere ) si sa spele vase in bucatarie.
If the job requires any autorization / qualification, please mention :
Job requirement : CERINTE JOB:

- NU se cere limba italiana, insa constitue avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare si serioasa.
Work programme : 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana

OFFERS :
Salary / Wages : 600 EUR / mois
Duration of employment contract : 12 luni
Transport offered (from employee's country to the employer's country) : nu
Accomodation offered : da
Meal provided : da
The date when the employee should start work : 30/07/2013
Other advantages offered by employer : SE OFERA:

- contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de extindere;
- salariul: 600 EURO pentru fiecare;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurarile sociale sunt platite de catre angajator;
- monitorizare pe toata perioada contractului;
- plecare URGENTA.

OTHER DETAILS :
COSTUL PROGRAMULUI:

- 250 EURO - comisionul catre agentia noastra ;
- 300 EURO - comisionul catre partenerul din Italia;
- Biletul de avion;

VA DORIM SUCCES!

Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii:
Telefoane: 0268-311547, 0368-412996
fax: 0268-326136
Email: info@bancadejoburi.ro
Website: www.bancadejoburi.ro