• english
  • romana
  • françs
  • deutsch

Ultimele stiri

Esti candidat?

Completeaza formularul de aplicare acum!

» for CVro click here
» for CVen click here

Stiri prin e-mail

 Courriel:

Publicitate

Job title : Selectam URGENT BUCATAR si CAMERISTE pentru un HOTEL de 5* din Cipru

Options
red cross
Domain of work - Hospitality&Catering
Work place location - Cyprus(Ayia Napa)
Experience required - 0 luni
Work programme - 8-9 ore/zi; 6 zile/saptamana
Deadline for accepting candidates' CVs - 30/10/2013

REQUIREMENTS
No. of jobs/vacancies : 3
Languages required : Engleza (Intermediate)
Age required : 18 - 45 ani
Education level required :
Job description / responsabilities : DESCRIERE:
Selectam URGENT 1 BUCATAR si 2 CAMERISTE pentru un HOTEL de 5* din Ayia Napa - CIPRU.

Principalele responsabilitati pentru CAMERISTE:
- sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
- sa curete si sa dezinfecteze baile;
- sa schimbe asternuturile in camere;
- sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, dar si alte produse necesare;
- precum si alte activitati cerute de catre angajator.

Principalele responsabilitati pentru BUCATAR:
Persoana selectata trebuie sa dea o atentie deosebita detaliilor in ceea ce priveste serviciul produselor alimentare (calitate, marimea portiilor, consistenta).
If the job requires any autorization / qualification, please mention :
Job requirement : CEINTE:

- se cere engleza la nivel conversational;
- pentru postul de bucatar se cere experienta in domeniu;
- personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa.
Work programme : 8-9 ore/zi; 6 zile/saptamana

OFFERS :
Salary / Wages : 800 - 100 EUR / mois
Duration of employment contract : 4 luni
Transport offered (from employee's country to the employer's country) : nu
Accomodation offered : da
Meal provided : da
The date when the employee should start work : 30/10/2013
Other advantages offered by employer : Se ofera:

- contract legal de munca;
- salariul oferit:
- pentru bucatar: 1000 EURO NET/luna + Tips-uri;
- pentru cameriste: 800 EURO NET/luna + Tips-uri;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA (3 mese/zi);
- asigurari sociale platite de catre angajator;
- plecare urgenta.

OTHER DETAILS :
COSTUL PROGRAMULUI:

- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca).
- Biletul de avion.

Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii:

Telefoane: 0268-311547, 0368-412996
fax: 0268-326136
Email: info@bancadejoburi.ro
Website: www.bancadejoburi.ro