• english
  • romana
  • françs
  • deutsch

Ultimele stiri

Esti candidat?

Completeaza formularul de aplicare acum!

» for CVro click here
» for CVen click here

Stiri prin e-mail

 Courriel:

Publicitate

Job title : Selectam URGENT Care assistant pentru o familie din Marea Britanie

Options
red cross
Domain of work - Health
Work place location - UK(Hoddesdon)
Experience required - 0 luni
Work programme - 8-9 ore/zi; 6 zile/saptamana
Deadline for accepting candidates' CVs - 31/01/2014

REQUIREMENTS
No. of jobs/vacancies : 1
Languages required : Engleza (Intermediate)
Age required : 20 - 50 ani
Education level required :
Job description / responsabilities : La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc cu 75% mai putin!"

DESCRIERE:
Selectam URGENT Care assistant pentru o familie din UK - Hoddesdon, la 30 minute cu trenul de centrul Londrei.

Persoana selectata va trebui sa aiba grija de o doamna in varsta de 90 ani. Ea are pierderi de memorie pe termen scurt.

RESPONSABILITATILE Health Care Assistant-ului / INFIRMIERULUI:

- se ocupa in principal cu asigurarea confortului persoanei cu disabilitati,
- asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia,
- acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere)
- mobilizarea si transportul,
- supravegherea starii de sanatate,
- respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale,
- acordarea primului ajutor,
- gestionarea resurselor alocate,
- asigurarea conditiilor igienico-sanitare,
- completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.
If the job requires any autorization / qualification, please mention :
Job requirement : CANDIDATUL IDEAL:

La acest program pot aplica persoanele care:

- de preferat persoanele sa nu aibe restrictii de munca pe teritoriul Marii Birtanii;
- au cunostinte de limba engleza si italiana la nivel cel putin conversational;
- nu au cazier judiciar;
- sunt clinic sanatoase atat fizic cat si psihic;
- nu este necesara experienta, dar constituie avantaj;
- nu este obligatoriu sa aveti calificare, dar constituie avantaj.
Work programme : 8-9 ore/zi; 6 zile/saptamana

OFFERS :
Salary / Wages : 200 GBP / semaine
Duration of employment contract : 12 luni
Transport offered (from employee's country to the employer's country) : nu
Accomodation offered : da
Meal provided : da
The date when the employee should start work : 30/12/2013
Other advantages offered by employer : SE OFERA:

- contract legal de munca pe 12 luni cu posibilitate de extindere;
- salariul: 200 GBP/saptamana;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare URGENTA.

OTHER DETAILS :
COSTURILE PROGRAMULUI:

- Tariful de evaluare a dosarului: 300 lei (inclusiv TVA) - se achita la data semnarii contractului de mediere. PROMOTIE: In perioada 2 -6 Decembrie 2013 se va plati doar 75 Lei, restul de 225 Lei se va plati din primul castig.

- Tariful de mediere - 360 Lire Sterline si se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. PROMOTIE: In perioada 2 -6 Decembrie 2013 se va plati doar 90 Lire Sterline, restul de 270 Lire sterline se va plati din primul castig.

- Biletul de avion (200-250 euro).

Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii:
Telefoane: 0268-311547, 0368-412996
fax: 0268-326136
Email: info@bancadejoburi.ro
Website: www.bancadejoburi.ro