• english
  • romana
  • françs
  • deutsch

Ultimele stiri

Esti candidat?

Completeaza formularul de aplicare acum!

» for CVro click here
» for CVen click here

Stiri prin e-mail

 Courriel:

Publicitate

Job title : URGENT! OSPATARITA pentru restaurant Italia!

Options
red cross
Domain of work - Hospitality&Catering
Work place location - Italy(Varese)
Experience required - 6 luni
Work programme - 8-10ore/zi; 6zile/saptamana
Deadline for accepting candidates' CVs - 30/04/2013

REQUIREMENTS
No. of jobs/vacancies : 1
Languages required : Italiana (Good)
Age required : 18 - 35 ani
Education level required : -
Job description / responsabilities : Restaurant select angajeaza urgent OSPATARITA cu experienta;
Responsabilitati principale:
Preluarea comenzilor; realizarea activitatii de servire; promptitudine in servirea clientilor; mentinerea standardelor si procedurilor de igiena; consilierea clientilor conform preferintelor culinare; curatenia si intretinerea echipamentului si alte responsabilitati ce decurg din acest post.
If the job requires any autorization / qualification, please mention : -
Job requirement : - femeie
- 18-35 ani
- prezentabila, comunicativa
- se cere experienta
- se cere cunoasterea limbii italiene la un nivel avansat
Work programme : 8-10ore/zi; 6zile/saptamana

OFFERS :
Salary / Wages : 800 euro NET / luna
Duration of employment contract : 12 luni
Transport offered (from employee's country to the employer's country) : nu
Accomodation offered : da
Meal provided : da
The date when the employee should start work : 30/04/2013
Other advantages offered by employer : - contract legal, cu posibilitate de prelungire
- cazare GRATUITA
- mancare GRATUITA
- plecare rapida

OTHER DETAILS :
Pentru a fi luata in considerare pentru aceasta pozitie va rugam sa va completati si sa va depuneti CV-ul in limba engleza in formatul de pe site-ul nostru (nu sunt luate in considerare CV-urile incomplete (treceti toata experienta profesionala, indiferent daca este sau nu relevanta postului pentru care aplicati) si/sau fara poza).

In cazul in care ati fost preselectata, va vom contacta sa va informam ce pasi aveti de parcurs pentru a participa la selectia finala. CV-urile fara poze nu sunt luate in considerare. Posturile sunt limitate si urgente!!!

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 360 EURO - Comisionul agentiei noastre (se achita dupa sustinerea interviului si obtinerea ofertei de munca)
- 360 EURO - Comision partener Italia
- Biletul de avion